BlackBerry dalys

Pasirinkite telefono modelį

Pasirinkite Jūsų ieškomą telefono modelį

BlackBerry Bold serija

BlackBerry bold dalys

BlackBerry Storm serija

Blackberry storm serija

BlackBerry Curve serija

Blackberry curve serija

BlackBerry Torch serija

Blackberry Torch serija

BlackBerry Z serija

Blackberry Z serija

BlackBerry Passport serija

Blackberry passport serija

BlackBerry Q serija

Blackberry Q serija

BlackBerry telefonai

BlackBerry telefonai pirmą kartą pasaulį išvydo 1999m. Juos pristatė Kanados bendrovė „Research in motion“. 1999 metais BlackBerry telefono esminis išskirtinumas buvo jo turima galimybė gauti elektroninius laiškus realiu laiku iš Jūsų turimos elektroninės pašto dėžutės. Pirmieji BlackBerry telefonai buvo skirti verslo klientams kurie dirba už savo darbovietės ribų ir turi poreikį skaityti, bei atsakyti į elektroninius laiškus klientams bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Kaip bebūtų keista pirmieji 1999 metų BlackBerry telefonai neturėjo galimybės siųsti, bei priimti skambučių. Telefonų ekranai taipogi buvo nespalvoti. Šių dienų BlackBerry turi visas išmaniesiems telefonams būdingas funkcijas, bei galimybes.

BlackBerry Baltijos šalyse

2008 metų vasario mėnesio 19d. pirmuosius BlackBerry telefonus Lietuvos, bei Baltijos šalių rinkai pristatė gerai žinoma telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“

BlackBerry klaviatūra

Didesnieji BlackBerry šeimos išmaniųjų telefonų modeliai turi tokią pačią pilnavertę lotynišką (qwerty) klaviatūra kaip ir stacionarūs, bei nešiojamieji kompiuteriai. Taipogi šie telefonai gaminami su specialiu navigaciniu burbuliuku patogiam telefono naršymui. Mažesnieji išmaniųjų telefonų broliai turi kiek supaprastintą, bet taipogi lotynišką (qwerty) klaviatūrą. Šiuose telefonų modeliuose klaviatūros dvi raidės tenka vienam išmaniojo telefono mygtukui.

 

 

BlackBerry dalys

Visos BlackBerry dalys mobiliesiems išmaniesiems telefonams tiekiamos iš patikimų tiekėjų visame pasaulyje. Kilus neaiškumams ar neradus tinkamos dalies ar telefono modelio visuomet laukiame Jūsų skambučių skiltyje „kontaktai“ nurdytais telefonų numeriais arba elektroniniu paštu info@brokenglass.lt. Taipogi laukiame Jūsų, mūsų BrokenGlass Facebook paskyroje. Prisijunkite ir sužinokite pirmieji apie pačias naujausias akcijas, pasiūlymus, bei naujienas. BlackBerry dalys jums!